Jak wygląda zabieg powiększania ust

Jest wiele osób, które do te pory jeszcze nie korzystały z zabiegów medycyny estetycznej, gdyż nie do końca wiedzą, jak one tak naprawdę wyglądają. Jak się okazuje w praktyce, nie trzeba się ich bać, pod warunkiem, że człowiek odda się w ręce naprawdę dobrych specjalistów, którzy nie tylko zadbają o doskonały efekt, ale i o komfort pacjenta.

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększanie ust katowice cieszy się sporym powodzeniem zarówno wśród pań i panów. Coraz więcej osób niezadowolonych ze swoich warg chętnie odwiedza gabinety medycyny estetycznej, jak i salony kosmetyczne, gdzie tak naprawdę w pół godziny można całkowanie odmienić wygląd swoich ust. Absolutnie nie trzeba się bać jakiegokolwiek bólu. Konturowanie ust kwasem hialuronowym wykonywane jest przy znieczuleniu. Na usta przed zabiegiem nakładana jest specjalna, chłodząca i znieczulająca maść, która powoduje, że klient nie czuje wbijającej się w usta strzykawki.

Powiększanie ust Katowice – ile kosztuje zabieg w tym mieście?

W klinikach medycyny estetycznej zabieg ten kosztuje od około 500 zł do 1200 zł (przy dawce 1 ml). Z kolei, w salonach kosmetycznych zapłacić można znacznie mniej, gdyż ceny wahają się od około 400 do 700 zł za zużycie 1 ml kwasu hialuronowego. O tym, ile kwasu powinno znaleźć się w ustach klientki/klienta powinien zdecydować lekarz lub kosmetyczka. Zbyt duża ilość kwasu, wielkie usta, przerysowane konturowanie zdecydowanie nie wygląda dobrze.

Konturowanie ust kwasem hialuronowym a wypełnianie ust Katowice?

Klienci często przychodząc do gabinetu mówią, iż chcą zrobić tylko kontur lub wypełnienie ust. Warto jednak wiedzieć, że tylko regularne rozłożenie kwasu na ustach (zarówno przy jego konturze, jak i w ich środku) stworzy naprawdę zmysłowy efekt, powiększonych pięknie ust. Dzięki 1 ml kwasu, który będzie odpowiednio rozłożony na ustach można stworzyć zupełnie nowe wargi, które delikatnie są nawilżone i błyszczące. Wówczas prezentują się one najlepiej i najbardziej naturalnie.

Wypełnianie ust Katowice – jak to wygląda w praktyce?

Po znieczuleniu ust specjalną maścią, lekarz za pomocą cienkiej igły wstrzykuje kwas hialuronowy punktowo w usta. Preparat zostaje wprowadzony w bardzo wielu miejscach, zaczynając od konturu ust aż po ich wypełnianie. Następnie, należy rozmasować (rozprowadzić kwas po całych wargach) tak, by dobrze się on ułożył i w efekcie stworzył równomiernie, dobrze wypełnione, zmysłowe usta. Po zabiegu może pojawić się kilka siniaków, które jednak po około dwóch dniach całkowicie znikają.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here