Mezoterapia igłowa

Każdy z nas boryka się z jakimś mniejszym lub większym problemem skórnym. Niekiedy są to bardzo zaawansowane zmiany, które rzucają się w oczy. Innym razem natomiast są to drobne defekty, ale pierwsze oznaki starzenia. Tak czy inaczej, każde niedoskonałości, które nam przeszkadzają, warto jest w miarę możliwości pomniejszać, a nawet usuwać. Z wieloma z nich poradzić sobie może tak wszechstronny zabieg, jakim jest mezoterapia igłowa.

Jak może nam pomóc mezoterapia igłowa?

Ze względu na to, że jest to zabieg medycyny estetycznej, który wykorzystuje różnego rodzaju mieszanki dobroczynnych składników, możemy spodziewać się po nim wielu, ciekawych korzyści. Mezoterapia igłowa polega na wstrzyknięciu ich w wybrane miejsca na ciele. Preparaty dobierane są do konkretnej osoby i problemu, z którym się ona boryka. Dlatego właśnie metoda ta jest tak skuteczna. Ponieważ jest ona mocno spersonalizowana i nastawiona na usuwanie konkretnych problemów.

Mezoterapia igłowa przed i po, czyli co zyskamy, gdy zdecydujemy się na zabieg

Medycyna estetyczna prężnie się rozwija, a wraz z nią pojawiają się tak nieinwazyjne i pomocne zabiegi jak mezoterapia igłowa. Możemy zdecydować się na nią w momencie, gdy na naszej twarzy pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Skóra przed zabiegiem może być wiotka i wyglądać na zmęczoną. W takim przypadku często gołym okiem widoczne są już pierwsze zmarszczki. Wstrzykiwany w ramach mezoterapii koktajl w tym wypadku będzie składał się m.in. z kwasu hialuronowego, który te zmarszczki wypełni. Jeśli dodatkowo cera przed zabiegiem była szara i pozbawiona blasku, to po wizycie w salonie możemy spodziewać się prawdziwego efektu ”wow”!

Twarz po mezoterapii igłowej jest promienna, a odpowiedni dobór wstrzykiwanych składników może sprawić, że nasze przebarwienia rozjaśnią się albo całkowicie znikną. Duże znaczenie dla poprawy wyglądu naszej cery po zabiegu ma także sama jego forma. Nakłucia tworzą w naszej skórze minimalne ranki, które automatycznie i natychmiastowo są przez nią regenerowane. To świetny sposób na pobudzenie swojej skóry i na znaczącą poprawę jej wyglądu.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – kiedy warto?

Mezoterapia to wszechstronny zabieg, który świetnie sprawdzi się także na skórze naszej głowy. Jak się więc okazuje, jej zalety są o wiele bogatsze niż samo dobroczynne działanie na kondycję naszej cery. Zestawienie zdjęć mezoterapii igłowej przed i po w przypadku zabiegu na włosy potrafi być naprawdę spektakularne. To za sprawą ogromnej różnicy, jaką robi wykonanie właśnie tego zabiegu. Sprawdza się on świetnie przede wszystkim, wtedy gdy chcemy zagęścić nasze włosy. Mezoterapia skóry głowy jest w stanie zagęścić włosy, które przerzedziły się w wyniku silnego stresu, niezdrowego trybu życia albo nieodpowiedniej pielęgnacji. Dlaczego jej efekty są tak spektakularne? Przede wszystkim dlatego, że same nakłucia poprawiają mikrokrążenie skóry głowy. Dzięki temu jest ona lepiej pobudzona do działania. W połączeniu z odpowiednimi składnikami wpływającymi na zwiększony porost włosów potrafi zdziałać cuda. Po pewnym czasie od wykonania zabiegów zauważymy na naszej głowie tzw. baby hair. Małe włoski będą znakiem na to, że mezoterapia igłowa zadziałała.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here