Biorezonans w leczeniu alkoholizmu

Alkoholizm jest uważany za chorobę cywilizacyjną dwudziestego pierwszego wieku. Choroba niszczy nie tylko osobę uzależnioną, ale także jej rodzinę uderzając nie tylko w zdrowie, ale również w finanse i status społeczny. Chorzy mogą korzystać z wszelakiej pomocy, opierającej sie zarówno na wsparciu psychicznym, jak również fizycznym. Jednym z najnowszych odkryć jest zastosowanie biorezonansu w terapii leczenia alkoholizmu.

Z metody tej można skorzystać w specjalistycznych ośrodkach zdrowia oferujących odtruwanie organizmu (np. http://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/biorezonans/). Dużą zaletą biorezonansu jest brak potrzeby stosowania jakichkolwiek preparatów farmakologicznych, które są dodatkowym obciążeniem dla organizmu osoby uzależnionej.

Biorezonans działa poprzez emisję fal magnetycznych o bardzo niskich częstotliwościach, które maja bezpośredni wpływ na pole elektromagnetyczny wytwarzane przez organizm człowieka. Zastosowanie rezonansu służy poprawie pracy komórek oraz tkanek, co z kolei prowadzi do znaczącego polepszenia się rozkładu naturalnego pola. Zastosowanie biorezonansu opiera się na wykorzystaniu faktu, iż drgania emitowane przez komórki są inicjatorami, zachodzących w ludzkim organizmie, procesów przemiany materii oraz innych procesów fizykochemicznych. Aby organizm mógł prawidłowo funkcjonować drgania te muszą posiadać odpowiednią częstotliwość, a występujące zaburzenia są przyczyną wielu chorób, między innymi alkoholizmu, którego występowanie, również jest wynikiem zaburzeń pola elektromagnetycznego.

Zastosowanie biorezonansu pozwala na pozbycie się toksyn oraz alergenów z organizmu, umożliwiając zachowanie dobrego zdrowia i ograniczając możliwości wystąpienia innych chorób. Należy jednak pamiętać, iż aby biorezonans był skuteczny, niezbędna jest odpowiednia motywacja pacjenta oraz jego chęć wyjścia z nałogu.

O przygotowaniu do zabiegu możemy dowiedzieć się ze stron internetowych ośrodków zdrowia oferujących tego rodzaju zabiegi (np. http://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/biorezonans/). Na odbycie jednej sesji należy przewidzieć przynajmniej pół godziny, a sama metoda jest bezbolesna, nieinwazyjna oraz nie powoduje występowania jakichkolwiek skutków ubocznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here