sexting

Związek to nie tylko wspólne spędzanie czasu zrozumienie miłość, ale również seks. Jest on ważnym elementem w życiu każdego człowieka. Nie tyczy się on jedynie związków z długim stażem, ale również singli, którzy miewają przelotne przygody od czasu do czasu. W obecnych czasach, kiedy jesteśmy zamknięci w domu jest on nieco ograniczony. Więc jeśli masz przy sobie drugą połówkę jesteś prawdziwym szczęściarzem. Jednak nie każdy ma tyle szczęścia co Ty. Dla tych, którym się nie poszczęściło pozostaje jedynie sexting. Czym jest i co oznacza? Sprawdźcie sami! 

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/sexting/

Co to jest sexting? 

Jest to nic innego jak rozmowa o zabarwieniu erotycznym. Możemy praktykować ją tradycyjnie poprzez wysyłanie standardowych wiadomości SMS. Dodatkowo i na portalach typu Facebook, Twitter, Instagram, Snapchat, Badoo, Tinder lub innych aplikacji randkowych lub społecznościowych z możliwością czatu online. 

Nazwa tego procesu ma swoje korzenie w języku angielskim. Słowo to to zlepek dwóch słów sex ( nie trzeba tłumaczyć tego słowa) oraz texting ( czyli wysyłanie wiadomości). W całym zjawisku nie chodzi jednak o samo wysyłanie dwuznacznych treści. W grę wchodzą również zdjęcia, filmiki oraz inne tego typu rzeczy, które mają za zadanie podniecić drugą osobę. 

Jaki jest tego cel? 

Sexting nie jest wcale groźny o ile czatujemy z osobą, którą bardzo dobrze znamy. Takiego typu wiadomości nie będą raczej dobrym pomysłem dla osoby, której nigdy nie widzieliśmy. Celem tego jest przede wszystkim podniecenie drugiej osoby, a także nakręcenie jej do tego stopnia, że nie będzie mogła doczekać się waszego spotkania. Nie ma w tym przecież absolutnie nic złego, ponieważ każda osoba w związku uprawia seks. Jest to zwykła ludzka potrzeba, którą należy zaspokoić. Kluczem jednak do tego jest obustronna zgoda. Jeżeli partner nie życzy sobie tego typu sms-ów powinniśmy się z tym pogodzić.

Zobacz też: http://silawnas.pl/cuckold-czym-jest/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here