hurtownia stomatologiczna

Jeśli aktualnie rozpatrujesz zaopatrzenie gabinetu musisz zwrócić dużą uwagę na fotele dentystyczne, które stanowią serce gabinetu. Dla dentysty fotel dentystyczny jest niezbędnym elementem wyposażenia umożliwiającym wykonywanie pracy. Jednak dla Twoich pacjentów fotel dentystyczny jest centralnym punktem Twojego gabinetu, reprezentującym Twoją praktykę i opiekę, jakiej oczekują.

Na co zwrócić uwagę wybierając fotel dentystyczny?

Aby zapewnić sukces Twojej praktyki, fotele dentystyczne powinny być:

  • wygodne dla Ciebie, Twojego zespołu i pacjentów,
  • funkcjonalne i niezawodne,
  • stanowić uzupełnienie wystroju Twojego biura.

Przeglądając co do zaoferowania ma wybrany przez Ciebie sklep dentystyczny Warszawa patrz na to, że powinien zapewniać pacjentowi dobre wsparcie i amortyzację, niezależnie od jego wielkości. Niektóre krzesła są zaprojektowane tak, aby synchronizować się z ciałem pacjenta podczas opuszczania lub podnoszenia fotela, aby wyeliminować zmianę pozycji. Warto również zwrócić uwagę na modele z zagłówkami z możliwością regulacji położenia, szczególnie jeśli w Twoim gabinecie przyjmowane są dzieci. Dodatki obejmują czasem wbudowane masażery i urządzenia grzewcze. Nie zapomnij także o podłokietnikach, które można przesuwać, aby ułatwić pacjentowi wchodzenie na fotel i schodzenie z niego.

O co pytać w hurtowni stomatologicznej podczas poszukiwania fotela?

Fotel powinien znajdować się blisko pacjentów na tyle blisko, aby można było wykonywać zabiegi, a jednocześnie musi pozwalać na utrzymanie zdrowej postawy. Weź również pod uwagę szerokość oparcia krzesła. Fotele z szerokimi oparciami zapewniają pacjentom większy komfort, ale mogą utrudnić dostęp do nich. Fotel dentystyczny z węższym oparciem może ułatwić Ci pracę, więc znajdź fotel o szerokości, która Ci odpowiada. Fotel powinien także mieć możliwość mechanicznego ustawiania fotela, aby zapewnić najlepszy dostęp do pacjenta.

Funkcjonalność nowoczesnych foteli dentystycznych

Nowocześnie wyglądający fotel dentystyczny wzbudzi zaufanie Twoich pacjentów i poprawi Twoją efektywność. Dlatego warto wypytać sklep sprzęt stomatologiczny na temat nowinek  technologicznych w tym zakresie, w tym opcje takie jak na przykład panel sterowania z łatwo dostępnymi przyciskami lub ekranem dotykowym do regulacji pozycji fotela oraz prędkości podnoszenia i opuszczania.

Nade wszystko jednak najważniejszą cechą Twojego krzesła jest jego niezawodność. Niezależnie od tego, czy jest to nowe, czy używane, krzesło – powinno działać bez zarzutu przez lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here