Drogerie samoobsługowe w Polsce

Drogerie samoobsługowe to jedne z najchętniej odwiedzanych typów sklepów w naszym kraju; nie powinno dziwić, że szczególnie często zaglądają tam kobiety w niemal każdym przedziale wiekowym. To one – choć oczywiście nie tylko – są podstawowym klientem tego typu miejsc, których asortyment podporządkowany jest wielu typowo kobiecym potrzebom i „upodobaniom”. W drogeriach znajdziemy nieprzebraną liczbę najróżniejszego rodzaju kosmetyków, perfum, preparatów oraz akcesoriów służących zachowaniu urody i zdrowia oraz wykonywaniu makijażu.

Najpopularniejsze drogerie samoobsługowe

Wśród najpopularniejszych w naszym kraju drogerii samoobsługowych wymienić można kilka marek, które powinny być znane każdemu z nas. W tym miejscu ograniczymy się wyłącznie do dwóch, które stanowią wyjątkowy element w krajobrazie polskiego rynku drogeryjnego. Chodzi przede wszystkim o sieć drogerii Natura, będącą w całości polską spółką funkcjonującą od 1997 roku oraz o sieć Sephora, francuską markę specjalizującą się w sprzedaży perfum oraz kosmetyków do makijażu.

Natura jest jednym z największym potentatów wśród polskich przedsiębiorstw drogeryjnych. Na początku XXI wieku, Natura dysponowała niemal 500 sklepami na terenie całego kraju; obecnie ich liczba uległa zmniejszeniu na skutek zmian w samej strukturze organizacyjnej drogerii. Z małych, osiedlowych sklepów z kosmetykami, Natura postawiła na działalność marketów samoobsługowych, o bogatym asortymencie oraz dużej powierzchni wystawowej. Dzięki temu, Natura jest obecnie drugą największą w naszym kraju marką drogeryjną.

Sephora to marka dysponująca większym doświadczeniem oraz o ogólnoświatowym zasięgu. Pierwszy sklep Sephora otworzono pod koniec dekady lat 60tych w Paryżu, a w naszym kraju funkcjonuje od 1999 roku. W 2015 roku, Sephora posiadała niemal 100 różnych sklepów na terenie Polski. Na całym świecie znajduje się ich kilka tysięcy, rozlokowanych w ponad 30 krajach.

Kody rabatowe – sposób na korzystne zakupy

Wiele kobiet regularnie odwiedzających drogerie poszukuje możliwości zmniejszenia ilości wydawanych w nich pieniędzy. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów jest zaopatrzenie się w kody rabatowe, które pozwalają na obniżenie kwoty widocznej na paragonie. Z rozbudowaną ofertą kodów rabatowych wychodzi firma DużeRabaty, która udostępnia kody promocyjne przeznaczone do zrealizowania w obu wspomnianych drogeriach.

Kody rabatowe od DużeRabaty są wyjątkowe, ponieważ dotyczą największych wyprzedaży i obniżek. Dzięki nim masz pewność, że uzyskujesz dostęp do produktów znajdujących się w najbardziej atrakcyjnych promocjach, które w innym wypadku mogłabyś przegapić. W ofercie znajdziemy zarówno kody rabatowe Sephora, uprawniające do zakupu po obniżonych cenach w placówkach tej drogerii, jak i kody rabatowe do drogerii Natura (dostępne pod adresem: https://duzerabaty.pl/marka/kod-rabatowy-natura).

Do korzystania z tej oferty zachęcamy szczególnie osoby, które regularnie odwiedzają drogerie, a jednocześnie nie mają wystarczająco dużo czasu, by samodzielnie śledzić wszystkie dostępne promocje, wyprzedaże, rabaty i obniżki. Jest to zadanie szczególnie trudne, z uwagi na fakt, że wiele promocji jest ograniczonych czasowo, a tym samym – łatwo je przegapić. Dzięki DużeRabaty, będziesz na bieżąco z wszystkimi aktualnymi obniżkami, które nie umkną twojej uwadze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here