Czego potrzebuje profesjonalna stylistka paznokci do pracy

Stylizacja paznokci to Twoja największa pasja? Każdą wolną chwilę poświęcasz na szlifowanie swoich umiejętności? Masz głowę pełną pomysłów, godzinami szukasz inspiracji na nowe zdobienia i ciągle uczysz się tworzyć nowe, ciekawe wzorki? Swoją pasję możesz przekształcić w całkiem opłacalny biznes. Sprawdź, jakich urządzeń i akcesoriów potrzebujesz, żeby wykonywać profesjonalne stylizacje paznokci?

Wyprawka dla profesjonalnej stylistki

Do tego, żeby zostać profesjonalną stylistką paznokci, potrzebne są odpowiednie kwalifikacje. Przed rozpoczęciem pracy powinnaś odbyć specjalistyczne kursy, które wyposażą Cię w odpowiednią wiedzę z zakresu wykonywania pięknego, porządnego manicure. Jednak szkolenia to nie wszystko. W Twoim salonie manicure nie może zabraknąć odpowiedniego sprzętu i niezbędnych materiałów. Jakich?

Swój profesjonalny gabinet stylizacji paznokci koniecznie zaopatrz w:

  • lampę UV/LED,
  • frezarkę,
  • lakiery hybrydowe w różnych kolorach, żele, pyłki, bazy, topy, ozdobniki i wzorniki,
  • zestawy pilników, wacików bezpyłowych, bloczków polerskich, kopytek,
  • nawilżające kremy do rąk, oliwki, środki do dezynfekcji,
  • meble – w tym biurko z porządną lampą, dwa wygodne fotele, ekspozytory, szafki do przechowywania.

Jak wybrać niezawodną frezarkę?

Jednym z najważniejszych sprzętów w profesjonalnym salonie stylizacji paznokci jest frezarka. Urządzenie znacznie ułatwia wykonywanie manicure i pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Dzięki niemu usuniesz stare stylizacje, zmatowisz płytki, opracujesz skórki, wykonasz wgłębienia pod ozdoby, wypolerujesz akryl itd.

Przy wyborze frezarki przede wszystkim weź pod uwagę moc urządzenia. Od niej zależy siła pracy frezu. Do profesjonalnego użytku najlepiej sprawdzi się model o mocy około 40-45 W. Postaw na frezarkę, która zapewni przynajmniej 20000-30000 obrotów na minutę. Najlepiej sprawdzi się sprzęt wyposażony w opcję regulacji i zmiany kierunku obrotów. Wybrany model powinien być cichy i lekki. Ważne jest także, aby miał odpowiednio długą gwarancję – będziesz używać frezarki wielokrotnie w ciągu dnia, dlatego warto zabezpieczyć się na wypadek awarii. Uchwyt frezarki powinien być ergonomiczny. Odpowiednio wyprofilowane urządzenie będzie dobrze leżeć w dłoni, zapewniając najwyższy komfort pracy. 

Znakomite frezarki do paznokci oferuje hurtownia ACTIVESHOP. Jej propozycją są zarówno podstawowe modele przeznaczone do stylizacji w warunkach do domowych, jak i wersje wzbogacone o dodatkowe funkcje i możliwości, które znacznie ułatwią profesjonalne wykonywanie manicure. Firma zapewnia 12-miesięczną gwarancję na zakupione produkty. 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze lampy

W Twoim profesjonalnym salonie manicure nie może zabraknąć mocnej lampy UV/LED przeznaczonej m.in. do utwardzania kolejnych warstw lakierów hybrydowych na płytce paznokcia. Z lampy będziesz korzystać wielokrotnie każdego dnia, dlatego koniecznie zaopatrz się w wysokojakościowy, solidny produkt. Postaw na model o mocy minimum 24 W. Świetnym wyborem będzie sprzęt wyposażony w automatyczny wyłącznik po 10, 30 czy 60 sekundach i sensor ruchu.

Na stronie activeshop.com.pl znajdziesz porządne lampy UV, LED, CCFL i dual o różnych mocach, funkcjach dodatkowych i kształtach. Oferowane modele szybko i równomiernie utwardzają wszystkie żele, lakiery hybrydowe i inne preparaty stosowane w stylizacjach.

W sklepie dostępne są również inne akcesoria, sprzęty i materiały, które pozwolą Ci na komfortowe, bezpieczne i w pełni profesjonalne wykonywanie usług stylizacji paznokci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here