Kolorowe fartuchy medyczne

0
518

Profesjonalny i schludny wygląd ma ogromne znaczenie w budowaniu naszego wizerunku w miejscu pracy. Odpowiednia prezencja personelu na oddziałach szpitalnych czy w salonach kosmetologicznych buduje zaufanie i świadczy o poziomie oferowanych tam usług. Podczas wykonywania obowiązków ważny jest zarówno estetyczny wygląd, jak i wygoda noszonej przez nas odzieży. Dobór odpowiedniego uniformu jest najczęściej ograniczony wytycznymi dotyczącymi kroju i materiału, z jakiego powinna być wykonana odzież medyczna.

Kolekcja firmy Dr Cichobieg

Dr Cichobieg jest jedną z firm, której produkty w pełni odpowiadają wymogom w zakresie odzieży dla służb medycznych. Marka ta zajmuje się dystrybucją doskonałej jakości uniformów medycznych i obuwia zawodowego. Odpowiednią dla siebie odzież znajdą tam lekarze, pielęgniarki, laboranci czy kosmetyczki. Z powodzeniem mogą z nich korzystać także studenci medycyny oraz stażyści. Odzież medyczna oferowana przez Dr Cichobieg cechuje się wygodą, bardzo dobrym dopasowaniem do sylwetki i interesującym krojem.

Komfort i wysoka jakość

Jednym z podstawowych elementów w kategorii odzieży medycznej są fartuchy. Fartuchy medyczne muszą być komfortowe oraz wykonane z naturalnych i oddających ciepło tkanin. Dr Cichobieg posiada w swojej ofercie oryginalne i wygodne fartuchy dla medyków w zróżnicowanej kolorystyce. Firma ta proponuje konfekcje w kolorze białym, różowym, granatowym i czarnym. Nie bez znaczenia są również zastosowane podczas produkcji  tkaniny. Spotkamy w nich następujące, doskonałej jakości komponenty: 70% bawełny, 27% poliestru i 3% elastanu. Taki skład materiału sprawia, że wykonana z niej odzież jest przewiewna i doskonale dopasowana. Fartuchy medyczne są dostępne w pełnym zakresie rozmiarów: XS, S, M, L, i XL – dzięki czemu z łatwością dobierzemy idealny dla nas uniform.

Poznajmy ofertę!

Dr Cichobieg ma w ofercie fartuchy przeznaczone dla służb medycznych i pracowników branży kosmetycznej. Odzież ta może być używana zarówno w szpitalach, jak i w prywatnych klinikach czy w salonach Spa.

Oto niektóre z proponowanych fartuchów medycznych:

  • Dr Mleczak – fartuch doskonały dla pracowników gabinetów stomatologicznych, o wygodnym kroju, z kieszenią z zabawnym wzorem,
  • Dr Piguła Pink – przeznaczony dla pielęgniarek, świetnie skrojony, cechujący się twarzową kolorystyką,
  • Dr PRZYJemny i Dr Bobas – idealne rozwiązanie dla osób zatrudnionych na oddziałach położniczych, z grafiką przedstawiającą bociany przynoszące dzieci,
  • Dr wSPAniała – fartuch dedykowany pracownikom salonów piękności, komfortowy i przewiewny, z sympatycznym nadrukiem na kieszeni.

To tylko niektóre propozycje fartuchów medycznych firmy Dr Cichobieg. Jeżeli poszukujecie Państwo doskonale skrojonych uniformów, o nietuzinkowym kroju i kolorystyce – warto skorzystać z produktów tej marki. Na stronie firmy znajdą Państwo inne rozwiązania, które umożliwią stworzenie kompletnych uniformów do pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here